دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده دست امروزه یکی از تجهیزات پر مرف در اکثر جاها شده است چرا که گسترش ویروس نحس c o r o n a باعث شده است که مردم برای ضدعفونی کردن دستان خود بیش از بیش احساس نیاز کنند . با استفاده از دستگاه های موجود در سایت که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند می توانید به صورت ها اتوماتیک و پدالی اقدام به پاشش محلول ضد عفونی کننده کنند . برای خرید دستگاه های ضدعفونی کننده دست کافیست که با بررسی موارد زیر به صورت آنلاین اقدام به خرید کنید . اگر هم که در رابطه با انتخاب مناسب دستگاه ضد عفونی کننده دست مشکل دارید می توانید با کارشناسان ایران پاک تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید .

مدل های مختلف از این دستگاه های چشمی در بازار به چشم می خورد که ایران پاک با گردآوری باکیفیت ترین دستگاه های ضد عفونی کننده دست چشمی , تمام سعی خود را داریم تا بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای مشتریان عزیز ارائه کنیم .

دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی

دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی قبل از شیوع ویروس کرونا به صورت محدود در بعضی از کشور ها استفاده می شد. ولی با شیوع و جولان کرونا به طور گسترده در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین راه مقابله با این ویروس در امان ماندن و جلوگیری از ابتلا به این ویروس می باشد. انتقال این ویروس بسیار سریع بوده و ویروس کرونا هم از طریق هوا و هم تماس دست می تواند منتقل شده و تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه را مبتلا کند. یکی از روش های پیشگری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت بهداشت فردی است. یعنی مکرر دست ها شستشو داده شوند. در جامعه در موقعیت هایی قرار می گیریم که نمی توان دست ها را ششتشو داد. پس بهتر است مکرر دست ها ضد عفونی شوند. با شیوع کرونا استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی بسیار گسترده تر شده و امروزه در اکثر فروشگاه های بزرگ و ادارات یک مورد از این دستگاه به چشم می خورد.

نحوه استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست

استفاده از این دستگاه بسیار راحت و آسان می باشد. بعد از خریداری و نصب دستگاه ضد عفونی کننده در مکان مورد نظر ، ابتدا آن را به پریز برق وصل کنید. بسیاری از مدل های دستگاه ضد عفونی کننده دست قابلیت کار کردن با باتری را نیز دارند. اگر این دستگاه را برای مصارف عمومی خریداری کنید بهتر است برای کار کردن چشمی ها ، آن را به برق وصل کرده و از دیسپنسر استفاده کنید. برای ریختن مایع ضد عفونی کننده بر روی دست ها ابتدا دست ها را در مقابل چشمی دستگاه قرار دهید تا حسگر های دستگاه وارد عمل شده و در همان لحظه الکل بر روی دست ها پاشیده شود. استفاده از این دستگاه سرعت بسیار بالایی داشته و برای مکان های عمومی بهترین گزینه می باشد. زیرا از تجمع و تشکیل صف جلوگیری شده و در مدت زمان بسیار کمی بسیاری از افراد خواهند توانست دستان خود را ضد عفونی کنند.

انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده دست را از جنبه های مختلفی می توان دسته بندی کرد. در این جا از لحاظ ظاهری و کاربرد آن دسته بندی خواهیم کرد.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست ایستاده
 • دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری
 • دستگاه ضد عفونی کننده دست رومیزی

دستگاه ضد عفونی کننده دست ایستاده

این نوع ضد عفونی کننده دارای یک پایه محکم می باشد که دستگاه ضد عفونی کننده بر روی آن قرار می گیرد. برای مکان های عمومی که قرار است از ضد عفونی کننده دست استفاده کنند ، بهتر است از دستگاه ضد عفونی کننده دست ایستاده استفاده کنند. زیرا قابلیت جابجایی آن راحتتر بوده و ظرفیت مخزن آن نسبت به مدل های دیگر بیشتر می باشد. اندازه میله ای که خود دستگاه بر روی آن قرار می گیرد ، طوری تنظیم شده است که با قد عموم افرادی که از آن استفاده می کنند ، سازگار باشد (حدود یک متر). هنگام ضد عفونی کردن دستها ، دستان خود را در مقابل چشمی با فاصله چند سانتی متر قرار خواهیم داد و دستگاه وارد عمل شده و در عرض چند ثانیه ضد عفونی خواهد شد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری

این مدل دستگاه ضدعفونی کننده دارای یک پایه جهت اتصال به دیوار می باشد. با استفاده از دو عدد پیچ به راحتی می توان دستگاه را به دیوار نصب کرده و از آن استفاده کرد. دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری بسیار پر کاربرد بوده و به دلیل راحتی نصب و نیز ثابت بودن آن در مکان های عمومی مانند مدل ایستاده کاربرد زیادی دارد. چشمی هایی که بر روی این دستگاه جهت اتوماتیک کار کردن آن نصب شده اند ، برای کار کردن نیاز به جریان الکتریکی دارند. پس هنگام نصب آن حتما دقت کنید آن را نزدیک پریز برق وصل کنید تا بعد از نصب مشکل پریز و … نداشته باشید.

دستگاه ضد عفونی کننده دست رومیزی

این مدل دستگاه ضد عفونی کننده به دلیل مخزن کوچک تر بیشتر در مکان های خصوصی (مواردی که میزان استفاده از دستگاه کمتر است) مانند مغازه ها ، منازل ، روی میز ادارات برای استفاده شخصی ، داخل اتومبیل و … استفاده می شود. دستگاه ضد عفونی کننده دست رومیزی نسبت به سایر مدل ها سبکتر بوده و معمولا با باتری کار می کند. طراحی آن به گونه ای است که به راحتی می توان آن را بر روی میز قرار داده و از آن استفاده کرد. باتری هایی که بر روی آن قرار داده شده اند ، کیفیت بالایی داشته و چندین ماه بدون مشکل  کار خواهند کرد.

کاربرد های دستگاه ضد عفونی کننده دست

در حالت کلی می توان گفت دستگاه ضد عفونی کننده دست در تمامی مکان های عمومی و خصوصی کاربرد دارد و همانطور که شاهد آن هستیم تقریبا در تمامی مکان های عمومی یک مورد از این دستگاه قابل مشاهده است.

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک در داخل اتومبیل

علاوه بر مکان های عمومی در داخل اتومبیل نیز می توان از دستگاه ضد عفونی کننده دست استفاده کرد. این مدل دستگاه نسبت به مدل های ایستاده و دیواری کوچکتر بوده و چشمی های دستگاه نیز با باتری کار می کنند. بسیاری از افراد دیده شده است که همیشه در داخل اتومبیل خود بطری الکل حمل می کنند. در صورتی که استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک در داخل خودرو ایمن تر کاربردی تر بوده و باعث رعایت بیشتر بهداشت فردی خواهد شد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست در فروشگاه ها و ادارات

دستگاه ضد عفونی کننده دست در فروشگاه ها و ادارات بیشترین کاربرد را دارد. زیرا تعداد بسیار زیادی از افراد جامعه به صورت روزانه به این اماکن مراجعه کرده و دستانشان با وسایل گوناگونی تماس می یابد . به این دلیل ضروری است در ورودی ها و خروجی های مکان های عمومی و پر رفت و آمد از دستگاه ضد عفونی کننده دست استفاده شود. استفاده از این دستگاه هم باعث رعایت بهداشت فردی خواهد شد و هم در مصرف الکل صرفه جویی می شود.

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست

ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست توسط افراد عادی نیز امکان پذیر است. ولی اگر قصد ساخت این دستگاه را دارید بهتر است به این نکته توجه کنید که وین طب که یکی از تولید کنندگان این محصول می باشد ، اقدام‌ به خرید اجزای تشکیل دهنده دستگاه ضد عفونی کننده دست به صورت عمده می کند و اگر خودتان بخواهید به صورت دستی اقدام به ساخت آن کنید قیمت تمام شده آن بسیار بیشتر از قیمت پیشنهادی ما خواهد شد. از طرفی تضمینی هم وجود ندارد که دستگاهی که ساخته اید به درستی کار کند یا خیر؟

برای ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک حداقل وسایل زیر را نیاز خواهید داشت :

 • باکس برای جمع بندی وسایل داخلی
 • چشمی دستگاه ضد عفونی کننده دست که خود مدل های مختلفی دارد.
 • آدابتور
 • ضد چکه
 • مخزن الکل
 • پمپ آب
 • شلنگ مخصوص
 • نازل

این باکس ها معمولا به صورت پیش ساخته در بازار وجود دارند که می توانید آن را از بازار خریداری کنید. فقط دقت کنید جنس باکس مقاوم بوده و ماندگاری بالایی داشته باشد. دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک که توسط این شرکت تولید می شود ضمانت داشته و در صورت بروز هر گونه مشکل پشتیبانی های لازم به عمل خواهد آمد. می توانید این محصولدبا کیفیت بسیار بالا را با قیمتی بسیار مناسب تر از قیمت بازار از شرکت ما خریداری کنید.

تولید کننده دستگاه ضد عفونی کننده دست

این شرکت تولید کننده دستگاه ضد عفونی کننده دست بوده و مدل های بسیار گوناگونی از محصول را تولید کرده و در بازار عرضه می کند. قبل از شیوع کرونا این دستگاه تقاضای زیادی در بازار نداشته و فقط شرکت های معدودی اقدام به ساخت و تولید این محصول می کردند. ولی امروزه شرکت های ایرانی نیز در این زمینه فعال بوده و تولید کننده دستگاه ضد عفونی کننده دست می باشند.

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست

به دلیل مدل ها و طراحی های بسیار گوناگون از این محصول ، قیمت تمام شده آن برای محصولات مختلف متفاوت می باشد. عوامل زیادی بر قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک تاثیر دارد. کشور سازنده ، مدل دستگاه ، تک تک اجزای تشکیل دهنده آن ، نوع چشمی های استفاده شده در دستگاه و … البته دستگاه تولید شده توسط این شرکت با قیمتی مناسب تر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. زیرا محصولات خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه و از طریق سایت اینترنتی به فروش می رساند و افزایش بی منطق قیمت محصول جلوگیری خواهد شد.

خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست

برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست ابتدا مشخص کنید که به صورت میانگین روزانه قرار است چه تعداد افراد از این دستگاه استفاده کنند. سپس بر اساس این معیار مدل دستگاه ضد عفونی کننده را مشخص کرده و بعد نسبت به خرید آن اقدام کنید. اگر روزانه قرار است تعداد زیادی از الکل پاش استفاده کرده و دستان خود را ضد عفونی کنند ، پس باید دستگاهی خریداری کنید که مخزن بزرگتری دارد. تا نیاز نباشد مکرر مخزن دستگاه از مایع ضد عفونی کننده پر شود.

در بین مدل های دستگاه ضد عفونی کننده مخزن های مدل ایستاده بزرگتر بوده و گنجایش بالاتری دارند. و بهترین گزینه جهت استفاده در مکان های عمومی می باشند. هنگام خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست باید به چندین نکته دیگر نیز توجه کرد. جنس دستگاه ، قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست ، ضمانت دستگاه ، جنس چشمی هایی که بر روی ضد عفونی کننده نصب شده اند و … برای انتخاب بهتر ، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان سایت ما تماس گرفته و قبل از خرید راهنمایی های لازم در این زمینه را دریافت کنید. هدف ما ارائه محصولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد.

 

نمایش دادن همه 3 نتیجه